Zapisz się na Hipnohacking Live

EBOOK NIE DOTARŁ? SPRAWDŹ FOLDER SPAM/OFERTY/SPOŁECZNOŚĆI W SWOJEJ SKRZYNCE MAILOWEJ (ebook powinien dotrzeć do Ciebie do 24h od wysłania prośby) LUB POBIERZ TERAZ 

 

 

„Jak trzymać się planów odchudzania w zaledwie 30 minut”

Przełom! Schudnij i wyglądaj tak, jak chcesz! A to wszystko dzięki Twojej podświadomości!

 

Drogi przyjacielu i przyjaciółko,

Czy to brzmi jak Ty?

Jesteś osobą, która walczy ze swoją wagą? Marzysz o wysportowanej sylwetce, polepszeniu swojego stanu zdrowia, a przede wszystkim chcesz lepiej czuć się sam/a ze sobą?

Często myślisz o zgubieniu nadprogramowych kilogramów i byciu zdrowym, prawda? 

Pozwól, że zadam ci pytanie…

Czy będziesz zachwycony/a, gdybyś mógł/a schudnąć, dopasować ulubioną sukienkę czy garnitur sprzed 5 lat i bez wysiłku budować zdrowe nawyki?

Bo gdybyś mógł/a robić te rzeczy, oznaczałoby to, że możesz wyglądać lepiej niż Twoi znajomi i czuć się pewnie w swoim ciele!

Niestety, mam wrażenie, że spotykasz również pewne przeszkody…

W tym zastanawianie, jak:

• Trzymać się planów odchudzania;

• Nie podjadać;

• Aktywnie spędzać czas;

• Unikać wymówek;

• Budować zdrowe nawyki, aby bez większego wysiłku schudnąć

• Cieszyć się tym procesem i ruszać się więcej bez zbędnej motywacji

Brzmi znajomo?

Kolejna sprawa…

Czy też jesteś naprawdę sfrustrowany/a faktem, że nie potrafisz wprowadzić trwałych zmian, a inni ludzie, których obserwujesz – chudną w oczach i niekoniecznie przykładają się do tego w taki sposób w jaki sobie wyobrażasz i wyglądają tak, jakby przychodziło im to z łatwością, nie tracąc dodatkowego czasu i energii na skomplikowane diety i treningi w ciągu dnia?

Ponadto… Czy ciągle zadajesz sobie pytania o to, w jaki sposób odnieść sukces?

• Jaka jest sekretna formuła odchudzania?
• W jaki sposób tworzysz nawyki, które ułatwiają odchudzanie?
• Jak szybko mogę zobaczyć wyniki i czy będą trwałe?

Ostatnie pytanie…

Czy kiedykolwiek pomyślałeś/aś: „Muszę spędzać dużo czasu na siłowni, pocąc się”… lub „zwykła dieta jest po prostu nudna”… lub „Próbowałem/am wielu diet i żadna z nich nie zadziałała”?

Wiem, że tak… Bo sam kiedyś tak myślałem i duża część moich Klientów również.

I wreszcie… Co gorsza, czasami (bez względu na to co robisz) po prostu wydaje się, że ludzie, którzy tworzą nowe modne diety, aktywnie robią wszystko… aby sabotować Twój sukces poprzez utratę wagi i bycie zdrowym narzucając z góry swoje podejście i jedyną słuszną drogę.

Powiem ci, że wiem dokładnie jak się czujesz, bo sam tam byłem i ciągle obserwuję ten świat i co w nim się dzieje.

Koniec końców, domyślam się, że naprawdę chcesz po prostu czuć się pewnie w swoim ciele, stać się aktywną osobą i poruszać się bez bólu, przestając martwić się o swoje zdrowie i cieszyć się swoją dietą i lepszymi relacjami z jedzeniem, tak?

Jeśli to choć trochę przypomina Ciebie i Twoją sytuację, to zapraszam Cię do sprawdzenia mojego autorskiego programu…

 

SCHUDNIJ RAZ NA ZAWSZE

 

Moje nagranie z autohipnozą, ułatwia utratę zbędnych kilogramów bez katowania się rygorystycznymi dietami 1000kcal i spędzania dziesiątek godzin na siłowni, a wszystko dzięki temu, że przygotuje i otworzy Twój umysł na spójność w podejmowaniu decyzji.

Pokochasz ten proces… To tylko przedsmak tego, co otrzymujesz z mojego nagrania audio:

• Prawdziwy sekret sukcesu w odchudzaniu, którego potrzebuje każda osoba zmagająca się z nadwagą.

• Wszystko, czego potrzebujesz, aby być zdrowym fizycznie i psychicznie w jednym miejscu.

• Jak schudnąć i wiele więcej.

• Dokładnie to, czego potrzebujesz, aby za każdym razem zmieścić się w ulubionej sukience czy koszuli.

• Absolutnie najlepszy sposób na budowanie zdrowych nawyków bez większego wysiłku, których potrzebuje każda kobieta i każdy mężczyzna zmagający się z nadwagą.

• Nauczysz się ​​krok po kroku jak być lepszą wersją siebie i wyglądać lepiej niż Twoi znajomi.

• Sprawisz, że po​​czujesz się pewniej w swoim ciele, bez względu na wcześniejsze doświadczenia.

• Przestaniesz spędzać godziny na siłowni wykonując dziwne ćwiczenia i jeść nudne jedzenie.

• Zdradzę Ci sekret w jaki sposób możesz trzymać się swoich planów bez sabotowania samego i samej siebie.

• Dowiesz się dokładnie, jak budować zdrowe nawyki, aby bez większego wysiłku i w pełnej zgodności ze sobą schudnąć raz i skutecznie!

• Z łatwością zaczniesz cieszyć się tym procesem i polubisz się z lepszej jakości żywnością i aktywnością fizyczną, którą określasz Ty sam/a nawet jeśli zaczynasz od zera!

• Poznasz odpowiedź na pytanie czy istnieje jedna skuteczna droga dla wszystkich, a mogę Ci zdradzić, że jednym z jej elementów jest przede wszystkim Twoja decyzja i oddanie się procesowi…

 

To nagranie autohipnozy pokazuje Ci w jaki sposób możesz otworzyć swój umysł na swoją zmianę i stworzenie swojego lepszego i zdrowszego ciała i umysłu na nowo, a to wszystko w stanie głębokiej relaksacji

 

• Ujawniam odpowiedź, którą każdy chce znać… Czyli „Jak stworzyć nawyki, które ułatwiają odchudzanie”?

• Daje Ci wgląd w realny świat, aby odpowiedzieć na pytanie „Jak szybko mogę zobaczyć wyniki oraz jak długo mogę je zachować?”

• Dowiesz się, jak natychmiast zacząć tracić wagę, bez względu na to, jakie były Twoje przeszłe doświadczenia dietami i rygorem.

• Obalisz mit, że trudno jest na stałe wygospodarować dodatkowy czas i energię na ćwiczenia w ciągu dnia.

• Stworzysz kluczowe umiejętności do budowania zdrowych nawyków, które ułatwiają odchudzanie.

• Skrócisz swoją drogę, aby szybciej niż kiedykolwiek uczyć się i przyswajać zmiany w Twoim ciele i umyśle.

• Przestaniesz się wreszcie martwić tym, jak wyglądasz i co powiedzą inni.

• To niezawodny sposób na to, abyś czuł/a się pewnie w swoim ciele.

• Przekonaj się, jak z łatwością osoba, która zmaga się z nadwagą, może stać się aktywnym fizycznie człowiekiem i poruszać się z pełną swobodą bez bólu i żadnych ograniczeń fizycznych i mentalnych.

• Odkryj sekret programowania swojej podświadomości i przestań martwić się o swoje zdrowie i zacznij wreszcie cieszyć się swoim nowym życiem w swoim nowym i bardziej zadbanym ciele.

 

Ta ilość argumentów jest przekonująca, ale pewnie dalej zastawiasz się z kim masz do czynienia…

Kim jestem i z jakiego powodu warto mnie posłuchać?

Czy jestem szczególną osobą, której warto posłuchać? Nie, nie jestem nikim szczególnym… Natomiast powiem Ci, z jakiego powodu szczególnie warto mnie posłuchać.

Z tej strony Bartłomiej Florek – oproblemachinaczej.pl

Z wykształcenia jestem dietetykiem z ponad 8 letnim doświadczeniem w zawodzie. Jestem również psychologiem i w swojej codziennej pracy zajmuję się pracą z umysłem podświadomym w stanie głębokiej relaksacji (hipnozy). Na co dzień pracuję z zawodowymi sportowcami, jak i ludźmi, którzy są otwarci na zmiany, a nawet stworzenie siebie na nowo – dosłownie i w przenośni.

Przez ponad 8 lat pracy jako dietetyk, zauważyłem pewną zależność wśród ludzi i swoich Klientów. Nawet jeśli osoba dostaje gotowy plan żywieniowy, który jest dopieszczony pod każdym względem, to niekoniecznie musi „on” zadziałać akurat właśnie na nią. Z jakiego powodu? Bo ta osoba nie jest na to gotowa… Nie jest na to przygotowana mentalnie. Z jednej strony chce, z drugiej strony robi dosłownie wszystko, by ten proces nie zadziałał. Znasz na pewno wiele osób wśród swoich znajomych, albo nawet sam/a tego doświadczyłeś/aś, że stosując się do różnych diet, nie uzyskałeś/aś pożądanego efektu, o ile w ogóle jakiś się pojawił…

 

Z jakiego powodu się tak dzieje? Świadomie chcesz schudnąć i wiesz, że żeby uzyskać dany efekt, to musisz być zdyscyplinowany/a i trzymać się pewnych wytycznych, ale po chwili przestajesz i zaczynasz podjadać, zaniedbujesz aktywność fizyczną i mówiąc krótko… proces trafia szlag.

Dzieje się tak, bo „programy” w Twojej podświadomości nie są na to gotowe, przez co Ty też nie jesteś na to gotowy/a.

Na całe szczęście podświadome programy da się zmienić i tak samo jest w kwestii chociażby nawyków żywieniowych i wszystkich innych szczegółów, które warunkują utratę Twojej wagi.

Zapewne przeczytałeś/aś już mój ebook więc pozwolisz, że nie będę już tłumaczył, jak to działa, bo znasz odpowiedź.

EBOOK nie dotarł? Sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce!

Pomogę Ci pomóc sobie! Wystarczy, że wreszcie zechcesz ruszyć tyłek z miejsca i zrobisz w końcu coś dla siebie, a ja Ci w tym pomogę!

Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, psychologiem o specjalności społecznej i sportowej oraz dietetykiem, a to oznacza, że mogę zadbać o Twój sukces na każdej płaszczyźnie podczas procesu redukcji Twoich nadprogramowych kilogramów… i nie tylko!

Nie musisz mi wierzyć… Ale możesz pozwolić sobie na to, by ten proces zagościł w Twoim życiu byś wreszcie mógł/a osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę raz i skutecznie.

 

Spójrz na to, co mówią moi Klienci

 

„Jestem człowiekiem wielozadaniowym i mam na głowie sporo obowiązków: praca strażaka, prowadzenie działalności gospodarczej oraz dodatkowo uprawiam sport zawodowy (sporty walki). Natłok obowiązków, towarzyszący temu stres powodowały narastające zmęczenie i zaniedbywanie obowiązków. Współpraca z Bartkiem polegała przede wszystkim na nauce efektywnego odpoczynku i regeneracji podczas popołudniowych drzemek. Już od pierwszej sesji poczułem różnicę, nauczyłem się zasypiać szybko (co wydłużyło całkowity czas snu) i widzę poprawę w efektywności moich działań w życiu codziennym.”

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – 3 krotny Mistrz Świata K1, Gromda Champion

 

„Na samym początku chcę zaznaczyć, że nie mogłam się do tego przekonać. Cały czas wmawiałam sobie, że takie proste rzeczy nie mogą działać, bo przecież niejednokrotnie coś do siebie mówię w głowie i jakoś niekoniecznie chciało to działać, a słyszałam już o tym wcześniej, tylko później najzwyczajniej w świecie olewałam. Po 2 sesji z Bartkiem otrzymałam „zadanie domowe” właśnie w oparciu o afirmację. Pamiętam, że się roześmiałam i mówiłam Bartkowi, że już kiedyś o tym czytałam, ale nie mogłam się do tego przekonać, bo było to dla mnie zbyt proste i śmieszne. Przynajmniej wtedy tak o tym myślałam. Pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy Bartek zadał mi jedno pytanie. Zapytał czy przypadkiem ten śmiech i ta przerażająca prostota nie jest spowodowana np. moim lenistwem i brakiem konsekwencji i czy przypadkiem śmiech nie oznacza strachu przed czymś co jest mi nieznane, a może rzeczywiście zadziała i zmieni moje życie diametralnie na życie, którego nie znam i się obawiam? Czułam się na początku jakbym dostała w twarz.. Ale szybko powiedziałam sobie w głowie, że cholera – przecież o to w tym chodzi.. Byłam już kiedyś u psychologa i zrezygnowałam po kilku wizytach, bo co bym nie powiedziała to wg niego było dobrze, a ja sama dalej wiedziałam, że coś jest nie tak i że źle się czuje z tym co robiłam i że chciałabym to zmienić, ale nie potrafię.. Po kilku wizytach utwierdzania mnie w tym, że to „dobre” mimo, że czułam, że jest mi z tym źle i chce to zmienić – zrezygnowałam. Tutaj było inaczej.. Poczułam przysłowiowy policzek, ale po chwili uświadomiłam sobie, że przecież właśnie tego potrzebowałam. Nie zrobiłam tego od razu. Nie wykonałam „zadania domowego” wtedy, kiedy miałam to zrobić właśnie przez swoje lenistwo i obawy przed zmianą, przed nieznanym. Na następnym spotkaniu Bartek zapytał mnie jak mi idą afirmację. Odpowiedziałam, że nijak, ale obiecałam jemu i sobie, że zaraz po spotkaniu to zrobię. Wreszcie się przełamałam i w sumie mija już drugi miesiąc od momentu kiedy zaczęłam i kiedy robię to codziennie. Nie sądziłam, że mówiąc do siebie przed lustrem albo w myślach mogę się zmieniać, zmieniać w kierunku, w którym chce.. A wszystko to dotyczyło właśnie mojego lenistwa i prokrastynacji, na którą pozwalałam sobie zbyt często zawalając przy tym wiele spraw w życiu zawodowym jak i prywatnym. Na pozór głupie i śmieszne słowa wypowiadane do siebie codziennie, takie jak: jesteś pracowita, jesteś pełna energii, jesteś ambitna, etc. przyniosły zmianę”.

Kasia

 

„Miałem 30kg nadwagi, próbowałem wielu diet na własną rękę, jak i od trenerów i dietetyków, ale nie udawało mi się doprowadzić tego procesu do końca. Na początku z reguły wszystko szło dobrze, ale przychodził zwykle po 2 miesiącach moment, w którym się poddawałem i rezygnowałem podjadając. Bartka poznałem jeszcze na siłowni i pamiętam jak podczas jednej z rozmów na temat mojej kondycji i tego, że nie umiem schudnąć mimo, że chce, powiedział coś typu : co z tego, że chcesz świadomie, skoro nie jesteś na to gotowy podświadomie (czy jakoś tak). Dało mi to do myślenia i po jakimś czasie jak już zrozumiałem o co może chodzić, napisałem do niego i umówiłem się na spotkanie 1:1. Co prawda nie schudłem jeszcze tyle, ile chciałem, ale po raz pierwszy po ok 2 miesiącach nie ciągnie mnie do podjadania fastfoodów i po prostu mi się dalej chce.”

Adam – Pracownik biura obsługi klienta, ojciec i mąż

 

„Podejście mentalne do życia i sportu jest bardzo ważne. Wszystko zaczyna i kończy się w naszej głowie. Praca nad mentalem i ciałem? Tylko u tego Gościa. Wspólnie robiliśmy mój limit wagowy przed EFM 2.”

Arkadiusz Kaszuba – KSW Fighter, Low-kick World Champ Junior

 

„U mnie chodziło o stres. Stres, który dosłownie zżerał mnie od środka i który doprowadzał do stanów, że z rozgadanego faceta robił się zagubiony malutki chłopczyk, który nie potrafi nawet mówić. Na co dzień pracuje w korporacji, w której niejednokrotnie muszę przemawiać do klientów jak i współpracowników. O ile mogę mówić sam od siebie dużo i ciągle, o tyle jak już pojawi się jakieś pytanie, które wymaga ode mnie zaangażowania i skupienia to automatycznie zapominam języka w buzi. Wiedziałem już wcześniej, że stresem można w jakiś sposób zarządzać, ale nigdy tego nie potrafiłem i nawet nie miałem odwagi spróbować, bo to uczucie zawsze mnie paraliżowało. Na początku spróbowałem prostych afirmacji typu : stres jest twoim sojusznikiem, stres cię napędza, itp. Było mi z tym lepiej i czułem się lepiej prowadząc ze sobą taki dialog wewnętrzny. Natomiast dalej czułem jakąś blokadę, której nie potrafiłem obejść. Odblokowałem się właśnie dzięki hipnozie i tak naprawdę dzięki sobie, bo jak to mówi Bartek : ja pomagam Ci tylko pomóc sobie, resztę robisz ty nawet o tym nie wiedząc. Polecam każdej osobie, która zmaga się z podobnym problemem na tle nerwowym, stresowym, itp. To naprawdę lifechanger”.

Krystian

 

„Nie sądziłem, że hipnoza może być tak skuteczna i mimo, że pracujemy nad rzeczami związanymi z moim podejściem do walk, to rykoszetem dostaję chociażby moja samokontrola i podejście do życia. Pracujemy razem również na płaszczyźnie dietetycznej. Robienie wagi nigdy nie było tak proste.”

Bartosz Rewera – KSW Fighter

 

„Do tej pory miło wspominam nasze „sesje”, z których wracałam uśmiechnięta i dzień stawał się od razu lepszy. Pracowaliśmy z Bartkiem nad moim nastawieniem do życia (ogólnie smutas był ze mnie) i nad otwartością na nowe i nieznane rzeczy jak i nowe znajomości. Ogólnie, to myślałam, że jestem po prostu mocną introwertyczką, ale okazało się, że nie ma to większego znaczenia, kiedy człowiek chce po prostu zmiany, bo jest mu źle samemu ze sobą. Tak właśnie było ze mną. Do tej pory sama pierwsza otwieram się do ludzi i na ludzi, gdzie przez ostatnie 10 lat miałam z tym spory problem…”

Agnieszka – Mama na pełny etat

 

 

„Mówiąc szczerze, lepiej nie mogłem sobie wyobrazić naszej dość krótkiej jak na razie współpracy. W zaledwie dwa spotkania, udało nam się zrealizować wszystkie moje najśmielsze oczekiwania, a to przełożyło się na moje mentalne podejście, które było widać na ostatnich zawodach. Same spotkania i bycie w transie, to bardzo ciekawe przeżycie. Elastyczność i dostępność Bartka, także na duży plus. Z tego wszystkiego i tak najbardziej cenie sobie Twoje podejście , bo podczas sesji czuje w Tobie wsparcie koleżeńskie, a nie doktorskie.”

Oskar Poźniak – MMA Fighter 

 

TAK – CHCĘ OTRZYMAĆ NATYCHMIASTOWY DOSĘP DO AUTOHIPNOZY NA SCHUDNIĘCIE!

 

Oto co dokładnie uzyskasz dzięki autohipnozie „Schudnij RAZ NA ZAWSZE”

Schudnij RAZ NA ZAWSZE (197 PLN)

To nagranie dźwiękowe jest tym, co pozwoli Ci stworzyć nowe podejście do budowania zdrowych nawyków żywieniowych, które zostaną z Tobą tak długo, jak będziesz tego chcieć. Zbuduj swoje ciało na nowo i popraw swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Całkowita wartość inwestycji: 197 PLN
Ale dzisiaj ta inwestycja…

TO JEDYNE: 77 PLN

 

DZIAŁAJ TERAZ I ZAINWESTUJ W SIEBIE, a także otrzymasz ode mnie kod rabatowy, który upoważni Cię do -10% zniżki w całym moim sklepie!

 

TAK – CHCĘ OTRZYMAĆ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO AUTOHIPNOZY NA SCHUDNIĘCIE I KOD RABATOWY!

I pamiętaj, że jesteś w pełni chroniony/a dzięki…

30-dniowej bezwarunkowej gwarancji zwrotu pieniędzy

Jeśli autohipnoza „Schudnij RAZ NA ZAWSZE” (audio) okaże się dla Ciebie nieskuteczna z różnych powodów (choć wiesz, że to niemożliwe, jeśli tylko głęboko chcesz zmiany i jesteś na nią w 100% otwarty/a) – Zwrócę Twoje pieniądzę!

Bądź uczciwy/a w stosunku do siebie i słuchaj tego nagrania tak często jak potrzebujesz przez minimum 30 dni i ciesz się nową, zdrowszą sylwetką wraz z lepszą kondycją fizyczną i psychiczną już po pierwszym przesłuchaniu!

*przeciwskazania do odsłuchania programu : padaczka, psychoza, schizofrenia, borderline, pierwszy trymestr ciąży, duże problemy z mięśniem sercowym

 

To ostatnia szansa na…

Stworzenie nowego podejścia w zaledwie 30 minut

⦁ Wyglądaj lepiej niż Twoi znajomi
⦁ Czuj się pewniej w swoim ciele
⦁ Schudnij
⦁ Załóż ulubioną sukienkę albo koszulę
⦁ Zbuduj zdrowe nawyki

Trzymaj się swoich planów
⦁ Czuj się lepiej
⦁ Zacznij redukować nadprogramowe kilogramy
⦁ Zrób to wszystko w zgodzie ze sobą
⦁ … i DUŻO, DUŻO Więcej!

To wszystko, co dzisiaj dostajesz

 

⦁ Schudnij RAZ NA ZAWSZE (197 PLN)
⦁ Kod rabatowy na -10% na wszystko w moim sklepie

Całkowita inwestycja: 197 PLN
Ale dzisiaj dostajesz to wszystko…

ZA JEDYNE : 77 PLN

TAK – CHCĘ OTRZYMAĆ NATYCHMIASTOWY DOSĘP DO AUTOHIPNOZY NA SCHUDNIĘCIE I KOD RABATOWY!

Zainwestuj w siebie teraz, a będziesz na dobrej drodze do uzyskania dostępu do nagrania autohipnozy i kodu rabatowego w ciągu zaledwie kilku minut… i usiądź wygodnie w swoim fotelu słuchając mojego nagrania audio i zacznij tworzyć nowe już dzisiaj!
Jestem z Tobą!

Bartłomiej Florek

Hall of Fame

Mateusz "Don Diego" Kubiszyn - 3 krotny Mistrz Świata K1, Gromda Champion
"Jestem człowiekiem wielozadaniowym i mam na głowie sporo obowiązków: praca strażaka, prowadzenie działalności gospodarczej oraz dodatkowo uprawiam sport zawodowy (sporty walki). Natłok obowiązków, towarzyszący temu stres powodowały narastające zmęczenie i zaniedbywanie obowiązków. Współpraca z Bartkiem polegała przede wszystkim na nauce efektywnego odpoczynku i regeneracji podczas popołudniowych drzemek. Już od pierwszej sesji poczułem różnicę, nauczyłem się zasypiać szybko (co wydłużyło całkowity czas snu) i widzę poprawę w efektywności moich działań w życiu codziennym."
Sprawdź
Dawid Malczyński - YouTuber i Biznesmen
"Mega profesjonalista, z indywidualnym podejściem! Pracowaliśmy razem 3 miesiące i po każdej sesji czułem olbrzymią poprawę swojego mentalu! Polecam z całego serca!"
Sprawdź
Katarzyna Jakubowska - Rekordzistka Guinnessa i Mistrzyni Polski
"Bartłomiej Florek to osoba z niewiarygodnym doświadczeniem! Bartek przygotowywał mnie mentalnie do Rekordu Guinnessa w kontakcie całego ciała z lodem. Miałam kilka sesji autohipnozy. Podczas ustanawiania rekordu byliśmy w kontakcie telefonicznym. Kiedy gasło mi słoneczko Bartek przywracał mi jego blask. To niesamowita osoba działająca cuda. Mój rekord jest również rekordem Bartka! Dziękuję bardzo za pokazanie mi jak można zrobić więcej niż nam się wydaje."
Sprawdź
Krzysztof Chodakowski - Doradca Ubezpieczeniowy UK
"Zaczynam rozumieć" - czyli krótka recenzja co przyniósł mi mentoring z Bartkiem. Zrozumiałem, że większość problemów - kreujemy sami lub wyolbrzymiam je bardziej niż to potrzebne. Moje podejście do życia całkowicie się zmieniło, a na problemy zacząłem reagować śmiechem lub "challenge accepted" niż złością i obwinianiem się - jak to było dotychczas. Po pierwszej rozmowie z Bartkiem zainspirowałem się. Po drugiej obudziłem, a po trzeciej utwierdziłem, że nie ma elixiru na szczęście - i tylko my sami decydujemy czy będziemy szczęśliwi czy nie. Niby to wiemy, a problem jest w tym - że tak naprawdę szczerze w to nie wierzymy. Na początku obawiałem się, że tylko sobie luźno rozmawiamy o wszystkim i niczym, ale latając z Bartkiem po tematach od mojego biznesu po moje życie prywatne - wszystko jak puzzle zaczęło łączyć się w całość. Myślałem, że otrzymam jakieś "rady i wskazówki" co i jak... lecz najlepsze w tym mentoring'u było to, że doszedłem do wszystkiego sam... czyli zgaduję, że taki niecny plan na mnie był uknuty od początku. PS. Do hipnozy podchodziłem z lekkim uśmiechem i mało poważnie... ale po pytaniu od znajomego po sesji z Bartkiem: " Ty jesteś jakiś zahipnotyzowany? " w czasie bardzo stresowej i trudnej sytuacji pomyślałem " chyba działa ".
Sprawdź
Paweł Kaczmarczyk - Druga Strona Medalu
"Świetne podejście do klienta, dobranie narzędzi do pracy i potencjalnych rozwiązań problemów. Dzięki Bartkowi dowiedziałem się, że narcyzm nie musi być wadą i można używać go mądrze!"
Sprawdź
Łukasz Szpunar - Rekordzista Guinnessa i II Wicemistrz Polski
„Jeśli chodzi o rozwój osobisty, przerabiałem wiele technik i programów, których jest mnóstwo na rynku. Czasem wszystkiego jest tak dużo, że ciężko wybrać to, co będzie dla Ciebie najskuteczniejsze. Tak właśnie było w moim przypadku. Już od pierwszej sesji u Bartka, wiedziałem że dobrze trafiłem, bo wybrał dla mnie narzędzia, które będą najbardziej skuteczne w tym, co chce osiągnąć... A praca z moją podświadomością podczas transu hipnotycznego, była dopełnieniem tego, czego potrzebowałem. Uprawiam bardzo świeży i ciężki sport jakim jest morsowanie wyczynowe. Polega to na spędzeniu jak największej ilości czasu w balii z wodą i lodem, która ma zbliżoną temperaturę 0 stopni. Mój wynik zależy od mojej silnej woli, ale również bariery bezpieczeństwa. Bo gdy temperatura ciała spadnie za nisko, to udział w tym momencie się kończy. Muszę tak pokierować swoim organizmem, by w tym dyskomforcie znalazeźć komfort i wtedy temperatura się utrzyma, a mój organizm będzie pracował jak szwajcarski zegarek. Ćwiczenia pracy nad umysłem oraz hipnoza, pozwoliła mi osiągnąć rewelacyjny czas 4 godzin. A Bartek jest jednym z ojców tego sukcesu. Polecam serdecznie. Jest to jeden z najlepszych trenerów mentalnych w Polsce jakich poznałem.”
Sprawdź
Wiktoria Pleśniak - Mistrzyni MMA Polska 2024, Mistrzyni Polski No Gi 2024
"Współpracę z Bartkiem zaczęłam dość niedawno, natomiast już widzę efekty naszych spotkań. Z jego pomocą udało mi się wywalczyć 2 złote medale na Mistrzostwach Polski No Gi oraz 10-tych Mistrzostwach Mma Polska. Profesjonalne podejście, skuteczne metody dzięki którym możemy osiągać niesamowite rezultaty. Naprawdę polecam każdemu, kto poszukuje wsparcia w procesie samorozwoju i osiągania celów! :)"
Sprawdź
Oskar Poźniak - Mistrz Polski MMA 2023
"Współpracuje z Bartkiem już od dłuższego czasu i od tego momentu realizuje wszystkie swoje cele w 100%! Bartek z jego hipnozą oraz rozpisywaną przez niego dietą, okazał się ostatnim niezbędnym elementem w moich przygotowaniach. Podczas naszej współpracy stoczyłem 7 walk, z czego wygrałem wszystkie i podczas tego procesu zdobyłem tytuł Mistrza Polski. Pozytywne skutki naszej współpracy da się również odczuć w życiu codziennym -  większą pewność siebie, samodyscyplina czy kontrola nad emocjami. Dzięki Bartek jeszcze raz i serdecznie polecam tego gościa!"
Sprawdź
Rafał
"20.02 odbyłem sesje, laczem video z mieszkania, która dotyczyła mojego leku przestrzennego. Bałem się tzw. dziurawej podłogi, czyli widzieć przestrzeń pod sobą. 28.02 sprawdziłem i powiem... pomogło. Wszedłem na most wiszący Blackforest Line. Z małym wsparciem kolegi i nierozglądajac się zbytnio w dół :) przeszłem i wróciłem. Nawet się nie pociłem. Wiadomo musiałem się trzymać poręczy i nie było zafajnie kiedy bujało mostem ale najważniejsze... nie czułem jak wcześniej strasznego lęku i nie miałem uczucia "zaciśniętej" klatki piersiowej. Przy końcach nawet puszczałem poręcz:) jeszcze pewnie kilka takich akcji i może będzie dobrze :)"
Sprawdź
Mariusz - Lider Branży Stomatologicznej
"Bartka znam od pół roku. Zaczęliśmy od hipnozy, a potem przeszliśmy do pracy nad moim nastawieniem do biznesu i mogę szczerze powiedzieć, że odkąd poznałem Bartka, moje życie zmieniło się na lepsze. Zmiana o 300%. Obecnie pracujemy dużo nad moim mentalem. Bartek potrafi w ciągu godziny szybko zdiagnozować co, komu dolega i podpowiedzieć różne praktyczne rozwiązania. Polecam z całego serca."
Sprawdź
Przemysław
"Jestem zadowolony ponieważ autohipnoza oraz konsultacja telefoniczna z Bartkiem dały mi więcej niż kilkumiesięczna psychoterapia systemowa a to dlatego, że dostałem rozwiązania oraz narzędzia do pracy nad sobą. Polecam"
Sprawdź
Arkadiusz Kaszuba - Low-kick World Champ / Pro MMA Fighter
"Podejście mentalne do życia i sportu jest bardzo ważne. Wszystko zaczyna i kończy się w naszej głowie. Praca nad mentalem i ciałem? Tylko u tego Gościa. Wspólnie robiliśmy mój limit wagowy przed EFM 2."
Sprawdź
Bartosz Rewera - Pro MMA Fighter
"Nie sądziłem, że hipnoza może być tak skuteczna i mimo, że pracujemy nad rzeczami związanymi z moim podejściem do walk, to rykoszetem dostaję chociażby moja samokontrola i podejście do życia. Pracujemy razem również na płaszczyźnie dietetycznej. Robienie wagi nigdy nie było tak proste."
Sprawdź
Krystian Zupa - Profesjonalny jeździec, Menadżer stadnin koni
Bartek ma profesjonalne podejście do klienta i świetny kontakt. Jest otwarty i holistycznie podchodzi do problemów. Stara się zrozumieć i doradzić, a nie wygłaszać tezy bez poparcia. Praca z nim już od pierwszego spotkania zmienia punkt widzenia i wrzuca myślenie na nowe tory."
Sprawdź
Kinga
"Pełen profesjonalizm. Rewelacyjny człowiek świetna współpraca. Jestem mega wdzięczna że tu trafiłam i polecam każdemu z całego serca 💜"
Sprawdź
Łukasz Smarzyński - Bokser
"Należę do ludzi dla których doba jest o wiele za krótka. Dwunastogodzinna zmiana nad grillem, po 22 trening, a każdą wolną chwilę staram się poświęcić rodzinie i efektem tego jest przemęczenie, które w oczywisty sposób odbierało mi chęci do dalszej pracy, co skutkowało moim zaangażowaniem na 50% i brakiem progresu, a wręcz spadkiem wszelkich wyników. Ok. pół roku temu rozpocząłem współpracę z Bartłomiejem Florkiem, początkowo bardzo sceptycznie i z lekkim uśmiechem podchodziłem do tematu hipnozy jednak po namyśle stwierdziłem „co mi tam" I spróbowałem. Bartek okazał się naprawdę spoko gościem, który bardzo chętnie odpowiedział na wszelkie pytania, a także dopytał o wszystko nad czym chciałabym pracować. No i się zaczęło, po wstępie rozpoczęliśmy pierwszą sesję hipnotyczną w ciągu ok. godziny w bardzo przyjemnym stanie głębokiej relaksacji rozpocząłem pracę nad tym co chciałbym zmienić w swoim boksie, a efekty odczułem już w kolejnej walce. Warto spróbować."
Sprawdź
Tomek Sornat
"Jestem zadowolony z materiałów do autohipnozy Bartka Florka. Jego podejście do procesu hipnotycznego jest niesamowicie skuteczne i inspirujące. Jego głos płynnie wprowadza mnie w podróż do głębokiego relaksu i transformacji. Materiały są pełne pozytywnej energii i motywacji. Dzięki nim mogłem odkryć nowe poziomy świadomości i zastosować hipnoterapię do własnego rozwoju i doświadczenia wewnętrznej transformacji. Jego technika skupia się na pozytywnych aspektach życia, samoulepszaniu i osiąganiu harmonii wewnętrznej. Czułem nieomal jego fizyczną obecność, wsparcie do działania po każdej sesji autohipnozy. Nagrania są skonstruowane w sposób budujący zaufanie i zapewniają bezpieczne i przyjemne doświadczenie hipnotyczne. Kto szuka sposobów na poprawę swojego samopoczucia, uwolnienie od stresu i rozwinięcie swojego potencjału znajdzie w nich nieocenioną pomoc."
Sprawdź
Michał
"Polecam! Mam wrażenie , że po 3 sesjach więcej się u mnie zmieniło na lepsze niż po 2 latach psychoterapii."
Sprawdź
Karol
"Cześć, chciałem się podzielić opinia z już drugiej sesji hipnoterapii. Swoja przygodę z samorozwojem jak i odkrywaniem siebie zacząłem parę lat temu, od psychologii, psychoterapii, cyberpsychotroniki no i hipnoterapia, jedyne co moge powiedziec wielki poklon dla Bartka. Nie potrafiłem się wysłowić po hipnoterapii tyle refleksji do mnie dotarło, zauważyłem wkoncu to czego nie widziałem przez ten cały czas..., Jest to zloty graal moich poszukiwań, ten klej który skleił te wszystkie puzzle które zbierałem przez tyle lat. Bardzo dziękuje i będę kontynuował, jest to tak potężne narzędzie a w wykonaniu Bartka jest to po prostu majstersztyk, czapki z głów, wybitny rzemieślnik swojego fachu, polecam z całego serca."
Sprawdź
Olaf
"Jeśli chcesz: - Porozmawiać o swoich traumach z dzieciństwa - Przedyskutować swoje relacje z rodzicami i pozastanawiać się dlaczego jesteś taki a nie inny - Małymi krokami zacząć wyciszać swoje demony, szukać spokoju, a najlepiej znieczulenia od tego strasznego, ciężkiego życia… To poszukaj innego specjalisty ;) ALE. Jeśli chcesz dogadać się ze swoimi demonami. Umieć je wykorzystać tak żeby być na maksa skuteczny w swoim życiu. Wszystko jedno czy w sferze zawodowej czy osobistej. Jeśli chcesz czerpać z życia tyle ile się da. Omijać kompromisy i przeszkody. Pewnym siebie sięgać po swoje marzenia z uśmiechem na ustach. …To umów się na mentoring do Bartka. I lepiej się pospiesz, bo nie wiem czy w Polsce znajdziesz drugiego tak profesjonalnego i skutecznego gościa."
Sprawdź
Krzysztof
"Podstawą do rozpoczęcia hipnozy u Bartka było jego profesjonalne podejście do zrozumienie moich traum i fobi z jakimi zmagam się od przeszło 30 lat. Wiem, że jestem ciężkim przypadkiem ale już po pierwszej hipnozie 30 letnia skała we mnie zaczęła pękać. Serdecznie polecam każdemu z małymi i dużymi problemami z którymi sobie nie radzi."
Sprawdź
Filip
"Doskonałe zrozumienie potrzeb klienta, jestem w pełni usatysfakcjonowany i na pewno jeszcze tu wrócę!"
Sprawdź
Joanna
„Pełen profesjonalizm w tym co mi zostało zaproponowane i zrealizowane. Godziny rozmów, wspólnych zajęć w bardzo trudnym dla mnie czasie były najlepszą terapią. Poza tym szczerość, bezpośredniość i świetny kontakt sprawiły, że ,,przepaść wiekowa" między nami nie istniała. Brakuje mi naszych spotkań Polecam Bartka wszystkim, którzy lubią prawdę do tzw. ,,bólu"."
Sprawdź
Adrian
"Bartek jest skuteczny i profesjonalny co najbardziej cenię sobie w jego podejściu a przede wszystkim dostosowuje się do swojego pacjenta. Po konsultacji telefonicznej i dwóch spotkaniach był w stanie mnie zdiagnozować, wyjaśnić to czego ja sam nie rozumiałem i naprowadzić na rozwiązanie moich problemów. Po każdym spotkaniu wiem nad czym mam pracować."
Sprawdź
Dawid
"Indywidualne podejście to coś, co się ceni. Bartek słucha uważnie i stawia celne diagnozy. Otrzymałem cenne porady i będę je teraz wprowadzał w życie. Mój problem wydawał mi się większy, niż w rzeczywistości był, co uświadomił mi Bartek :) Polecam mentoring u tego psychologa!!!"
Sprawdź
Janek
"Serdecznie polecam pracę z Bartkiem. Nie sądziłem, że praca z podświadomością może być tak relaksująca, a przede wszystkim skuteczna.. Polecam dosłownie każdemu, kto chcę sięgnąć do zalążka problemu z którym się boryka i skutecznie go przepracować.."
Sprawdź